Lord Marina Hotel & Bungalows Telefon
Lord Marina Hotel & Bungalows Whatsaap
Lord Marina Hotel & Bungalows Rezervasyon
LORD MARINA HOTEL & BUNGALOWS

KADIN VE AİLELERE ÖZEL
AYRI HAVUZ

KADINLARA ÖZEL HAVUZ

HAVUZ & PLAJ

Kadın ve ailelere özel ayrı havuzları ve Aquaparkı ile Ailelere özel eşsiz ve sakin kumsalı, serin sularıyla dolu unutulmaz bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Özel havuzlarımız, dinlenmek isteyenlere sessiz ve huzurlu bir ortam sunarken, Aquaparkımız ise tüm aileyi eğlence dolu bir maceraya davet ediyor. Bu yaz, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken özel ve keyifli bir atmosferde unutulmaz anılar biriktireceksiniz

Aile Havuzu

Aile havuzu, tüm aile üyelerinin birlikte keyifli vakit geçirebileceği, güvenli ve eğlenceli bir ortam sunuyor. Ayrıca aquapark özellikleriyle donatılmış bu havuz, hem çocuklar hem de yetişkinler için heyecan dolu bir tatil deneyimi sunuyor.

Kadınlara Özel Havuz

Etrafı dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış kadınlara özel havuz, kadınların rahatça yüzüp dinlenebileceği güvenli bir ortam sunar. Kadınların özgürce keyifli vakit geçirebilmeleri için tasarlanmıştır.

Aile Plajı

Aile plajı, her yaş grubundan aile üyelerinin keyifle vakit geçirebileceği güvenli ve eğlenceli bir ortam sunar. Geniş kumsalları, iskelesi ve çeşitli aktiviteleriyle tüm aile için ideal bir tatil deneyimi sunuyor.